Jesteśmy częścią portalu:

O nas

Portal Mazury.com.pl to najstarszy portal regionalny obejmujący obszar Warmii i Mazur. Działamy od 1997 r. Niemal codziennie jesteśmy w innym miejscu. Spotykamy się z mieszkańcami, turystami, przedsiębiorcami działającymi na terenie Mazur. Praktycznie zawsze mamy ze sobą sprzęt foto i staramy się uwieczniać ciekawe miejsca i piękne widoki.

Często dostajemy pytania o możliwość wykorzystania naszych zdjęć w celach komercyjnych czy na blogach. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na stworzenie sklepu foto.mazury.com.pl , który ułatwi Państwu dostęp do naszych zasobów multimedialnych.

Naszą pasją jest fotografia oraz filmowanie z użyciem dronów.

Fotografia powietrzna z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych zwanych “dronami” staję się coraz popularniejsza. Problemem sa jednak nie tylko umiejętności, ale w szczególności znajomość prawa lotniczego. Od wielu już lat specjalizujemy się w lotach rekreacyjnych i sportowych a obecnie świadczymy również usługi filmowych lotów komercyjnych w zasięgu wzroku (VLOS). Mamy “wylatane” w powietrzu ponad 90h.

Znamy się na lataniu, fotografowaniu i filmowaniu. Nasze usługi spełniają wszelkie normy pod względem jakości, szybkości i najlepszych kadrów. Kompleksowo realizujemy filmy promocyjne, korporacyjne i reklamowe. Posiadamy także niewielki quadrocopter do filmowania wewnątrz hal produkcyjnych lub w innych miejscach, gdzie loty dużym dronem są utrudnione.

Używamy najnowocześniejszego sprzętu (Hexacopter, DJI Phantom 4, DJI Inspire 1 RAW, DJI Phantom 3 PRO – cztery profesjonalne drony, o różnej skali, zależnie od wymagań do Twoich potrzeb) i dokładamy wszelkich starań, aby nasze filmy oraz materiał fotograficzny miał jak najlepszą jakość. Drony jakimi dysponujemy pozwalają na zapis wspaniałych ujęć filmowych w wysokiej rozdzielczości 4K, bądź 12K oraz wykonanie niesamowitych zdjęć 4000 x 3000 px.

Zarejestrowany w ten sposób materiał służy najczęściej naszym własnym realizacjom i stanowi jedynie część większej produkcji filmowej. Istnieje jednakże możliwość wykonania filmów wyłącznie z lotu ptaka lub nagrania materiału filmowego i przekazania go Klientowi w postaci nieobrobionej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ujęcia obiektów, terenu lub imprez oraz filmy dla agencji nieruchomości rejestrujemy z powietrza zarówno jako sesje zdjęciowe (JPEG, RAW), jak i filmy, Całość materiału zachowana jest w najwyższej rozdzielczości Full HD (1080p) lub Ultra HD (4K) i przekazany odbiorcy na nośniku elektronicznym. Jeżeli masz pytania lub propozycje to zapraszamy do kontaktu, wspólnie przygotujemy najkorzystniejsza ofertę.

Materiał przygotowywany jest kamerą iON Air Pro 3 FHD, co pozwala na doskonałą jakość foto i wideo przy kącie widzenia 160°. To zupełnie nowa a zarazem niesamowita perspektywa, dzięki której nawet dobrze znane miejsca wyglądają zupełnie inaczej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ujęcia obiektów, terenu lub imprez oraz filmy dla agencji nieruchomości rejestrujemy z powietrza zarówno jako sesje zdjęciowe (JPEG, RAW), jak i filmy, Całość materiału zachowana jest w najwyższej rozdzielczości Full HD (1080p) lub Ultra HD (4K) i przekazany odbiorcy na nośniku elektronicznym. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub propozycje to zapraszamy do kontaktu, wspólnie przygotujemy najkorzystniejsza ofertę.

Zdjęcia oraz firmy standardowo wykonujemy z wysokości od 50 do 120 metrów, aczkolwiek mamy również dostęp do drona DJI Elice 600 mogącego wznieść się na wysokość ponad 300 metrów (Pałac Kultury i Nauki w Warszawie 237m).

Nagrywanie filmów w rozdzielczości FHD 1080p z prędkością 60 klatek/sek lub HD 720p z prędkością 120 klatek/sek. Sensor IMX117CQT (Typ 1/2.3″ ) 12MP wykonany przez firmę SONY i bardzo wysoka czułość światła (Super low-light sensitivity (1,4 V/lux-sec) pozwala robić kapitalne zdjęcia, nawet w słabym świetle w rozdzielczości 4000×3000 pikseli.

Posiadający duże doświadczenie zespół naszych pilotów stanowi profesjonalną ekipę filmową dysponującą zarówno wymaganym świadectwem kwalifikacji pilotów UAVO, jak i niezbędnym ubezpieczeniem PZU oraz ważnymi badaniami medycznymi wydanymi przez Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawie.